Oktober

B

 

1

19.00 uur: bestuursvergadering

20.00 uur: comparitie 1e graad Br\ Arnoud Vos “Saamhorigheid”

T

8

20.00 uur: comparitie 1e graad Br\ Rick Koch

 

 

15

20.00 uur: comparitie 1e graad

 

 

22

20.00 uur: comparitie 1e graad Br\John van Ahee

 

29

20.00 uur: comparitie 1e graad: arbeiden in werkgroepen

November

B

 

5

19.00 uur: bestuursvergadering

20.00 uur: open avond belangstellenden

T

12

20.00 uur: comparitie 1e graad: Br\ Guido Stordiau “Van rituaal tot urinaal”

 

19

20.00 uur – comp. 1e graad: arbeiden in werkgroepen

 

26

20.00 uur – comp. 1e graad: Herdenking 209-jarig bestaan van Loge De Vriendschap; Indisch broedermaal. Inleider: Br\Evert Mutter

 

December

B

3

19.00 uur: bestuursvergadering

20.00 uur –  comp. 1e graad:

T

10

20.00 uur – comp. 1e graad: Br\Theo van Wijk

 

15

17.00 uur, Sylvester met partners: eerst een glas, dan om 18.00 uur tempelbijeenkomst met een overpeinzing door Br Redenaar, gevolgd door een diner om 19.15 uur

 

17

 

Geen comparitie (kerstvakantie)

 

24

Geen comparitie (kerstvakantie)

 

31

Geen comparitie (kerstvakantie)

 

Januari 2018

 

7

Geen comparitie (kerstvakantie)

T

14

19.30 uur –  open loge 1e graad: Winter St. Jan

 

 

21

20.00 uur – comp. 1e graad: Br\Lex de Bruyn Kops

 

28

20.00 uur – comparitie 1e graad: arbeiden in werkgroepen

 

Februari

B

4

19.00 uur – bestuursvergadering

20.00 uur –  comp. 1e graad:

T

11

20.00 uur –  comp. 1e graad:

 

18

20.00 uur – comp. 1e graad:

 

25

20.00 uur – comp. 1e graad: arbeiden in werkgroepen

 


Maart

B

4

19.00 uur – bestuursvergadering: concept jaarverslag en concept financiële stukken 2018

20.00 uur –  comp. 1e graad: open comparitie

T

11

20.00 uur – comparitie equinox + speciaal rituaal

 

18

20.00 uur – comp. 3e graad: gezellenbouwstuk Br\Sander Zwaving

 

25

20.00 uur – comp. 1e graad: arbeiden in werkgroepen

 

April

B

 

1

19.00 uur – bestuursvergadering

20.00 uur – Meestervergadering mbt verheffing Br\Sander Zwaving

20.15 uur – comp. 1e graad:

T

8

20.00 uur – comp. 3e graad: verheffing Br\Sander Zwaving mits aan alle voorwaarden is voldaan

 

15

20.00 uur – Algemene Leden Vergadering met o.m. het Algemeen jaarverslag, afsluiting boekjaar 2018 en bestuursverkiezingen 2019-2020.

 

22

Pasen: geen comparitie

 

29

20.00 uur – comp. 1e graad: arbeiden in werkgroepen

 

Mei

B

6

19.00 uur: bestuursvergadering

20.00 uur: comparitie 3e graad: meesterinstructie

T

13

20.00 uur: comparitie 1ste graad:

 

20

20.00 uur: comparitie 1e graad:

 

27

20.00 uur comparitie 1ste graad: arbeiden in werkgroepen

 

 

Juni

B

3

20.00 uur: comparitie 1e graad:

T

10

Pinksteren: geen comparitie

 

17

19.30 uur – Zomer Sint Jan: installatie nieuwe bestuursleden (tempel regelen!!)

 

24

Zomervakantie